Yeşilyurt Arçelik Servisi

Adres : Yıldız Cd. No:69 Yeşilyurt 35160 Karabağlar/İzmir

 

Telefon : 0(232) 232 08 02

 

Covid-19 : Hijyen kurallarına uyuyor covid-19 pandemi dönemi boyunca tek kullanımlık galoş ve maske kullanarak hem sizi hem kendimizi koruyoruz.

 

Servis saatlerimiz : 09:00 18:00

Yeşilyurt Arçelik Servisi süregelen senelerin sağladığı tecrübe ile Garantili servis hizmeti sunmaktadır. Arçelik marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve kurutma cihazı gibi evimizdeki işlerde fayda sağladığımız elektrikli ev aletlerinin tamir, bakım, onarım ve revizyonlarını gerçekleştiriyoruz. Tüketici memnuniyeti odaklı ve Yetkili servis kalitesinde işleyişini sürdüren firmamız Arçelik markasının özel servisidir. Tamir edilen cihaza Adınıza kayıtlı servis garanti formu ve fatura oluşturulur. Kazan arızası gibi atelye ye alınma durumlarında cihazınız ücretsiz olarak detaylı bakıma girer ve komple dezenfekteden geçirilir. Yeşilyurt Yıldız caddesinde bulunan şubemizi ziyaret edebilir yada telefon ile kayıt oluşturabilirsiniz. Yeşilyurt Arçelik Servisi 1 Yıl Garantili onarım ve Aynı Gün Müdahale Garantisi ile Hizmet sağlıyor. Yeşilyurt Arçelik Servisinde Kredi Kartı İle Ödeme yapabilirsiniz.

Keyboard and Mouse
NUMARALARIMIZ

Tel: 0(232) 440 40 33 | Fax: 231 01 85

EMAİL
AÇIK SAATLER

Pzt - Cmt: 07:00 - 22:00

Yetkili Servis Kalitesinde...

İzmir Arçelik Beko kullanıcıları için yetkili servis kalitesinde ekonomik servis hizmeti sunmaktayız.

SERVİS BÖLGELERİ
  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon

Sitemizde  Reklamlarımızda Kullanılan Logo Ve Markalar Bilgilendirme Amaçlıdır. Arçelik Beko Markalarının Özel Servisi Olarak  Hizmet Vermekteyiz.