Yeşilova Arçelik Servisi

 

Hizmet Bölg. : Yıldırım Beyazıt Cd. Yeşilova / İzmir

Telefon : 0(232) 480 09 88

Servis saatlerimiz : 08:00 20:00

Yeşilova Arçelik Servisi olarak işletmemizi , eksiksiz teknik servis hizmetleri ve yaratıcı çözümlemeler üretmeye, kullanıcılara daha rahat, konforlu ve güvenli servis sağlamaya adadık.
Arçelik kullanıcıları ile işbirliği yapmak için sabırsızlanıyoruz! 

Arçelik Beko markasına hizmet veren teknik servis merkezi ,yalnızca ev aletleri ürünleri ve soğutma sistemleri  onarımı ve revizyonu için sıkı çalışmakla kalmaz, aynı zamanda ürün nakliyesi, cihaz montajı, müşteri hizmetleri ve kullanıcı konforuna odaklanır.

yesilova-arcelik-servisi.jpg

 Yeşilova Servisi uzman ekipleri, Arçelik ürünlerini, çözümlerini, hizmetlerini veya altyapısını etkileyen deformasyon tehditlerine ve sorunlarına anında yanıt verir. Yeşilova servisi, Arçelik Beko hizmet kalitesini güvence altına alma misyonuna sahip özel bir servis hizmetleri ekibidir.Güvenilir bir servis ve güvenilir bir teknisyen , arçelik uzmanı , servis sağlayıcı ve ürün teknik servisi  olarak , verimli tamirat , garantili ve uzun ömürlü bakım hizmetleri sunar. Teknik personellerimiz, hizmetsel ayak izimiz, otuz yıllık tecrübemiz ve yetkili uzmanlığımızla, mükemmel yeşilova servis hizmeti almanıza yardımcı olmak bizim tutkumuzdur.

Yeşilova Arçelik Servisi uzman saha teknisyenleri ile gün içerisinde kayıt bırakan müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretmektedir. %100 tüketici memnuniyeti ile Yeşilova Arçelik Servis hizmetinin keyfini çıkarın.