Çeşme Arçelik Servisi

Adres : Alaçatı Mahallesi,  35000 Çeşme/İzmir

Telefon : 0(232) 440 40 33

Servis saatlerimiz : 09:00 18:00

 İzmir Çeşme Özel Arçelik Servis çözüm merkezimiz sorun yaratan beyaz eşya, ankastre, klima ürünlerinize Aynı Gün Müdahale garantisi veriyor. Tam teçhizat mobil servis araçları ile hafta içi her gün Çeşme ilçesine ekip çıkartan merkezimiz ekonomik çözümler ile Müşteri dostu onarımlar sağlıyor.

Profesyonel ellerden yardım almak her Arçelik Beko kullanıcısın hakkı. Çeşme servis şubemiz de Arıza tespit ve yol ücreti 100,00 ₺. Çeşme Arçelik buzdolabı servisi, Çeşme Arçelik klima servisi, Çeşme Arçelik çamaşır makinesi servisi, Çeşme Arçelik bulaşık makinesi servisi başlıca hizmetlerimiz arasındadır. Müşteri memnuniyeti odaklı Servis anlayışımız Çeşme istasyonumuz da hizmet ile buluşuyor. Çeşme Arçelik Servisi, cebinizi düşünerek problemsiz revizyonlar gerçekleştirir. Yakın zamanda arızalanabilecek parçaları önceden tespit ederek, uzun kullanım ömrü sunar.

Keyboard and Mouse
NUMARALARIMIZ

Tel: 0(232) 440 40 33 | Fax: 231 01 85

EMAİL
AÇIK SAATLER

Pzt - Cmt: 07:00 - 22:00

Yetkili Servis Kalitesinde...

İzmir Arçelik Beko kullanıcıları için yetkili servis kalitesinde ekonomik servis hizmeti sunmaktayız.

SERVİS BÖLGELERİ
  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon

Sitemizde  Reklamlarımızda Kullanılan Logo Ve Markalar Bilgilendirme Amaçlıdır. Arçelik Beko Markalarının Özel Servisi Olarak  Hizmet Vermekteyiz.