Altındağ Arçelik Servisi

 

Hizmet Bölg. : Altındağ - Çamdibi Yeşilova - Işıkkent

 

Telefon : 0(232) 480 02 46

 

Servis saatlerimiz : 08:00 20:00

Arçelik - Beko marka Bulaşık makinenizin, Çamaşır makinenizin, Fırınınızın yada Buzdolabınızın  hızlı ve kolay yerel onarımı ve bakımı için de en iyi seçeneğiniz Altındağ Arçelik Servisi. Bulaşık makineniz su boşaltmıyorsa veya fırınınız ısıtmıyorsa, sektördeki en iyi servis teknisyenlerini sunuyoruz.

Altındağ Arçelik Servisi, İzmirdeki cihaz onarım servisi'dir. Nereden satın almış olursanız olun, çoğu beyaz eşya ve klimalarınızı onarıyoruz. Amacımız, Arçelik Beko marka ürünlerinizin kullanım ömrünü uzatmanıza yardımcı olacak kaliteli onarımlar sağlamaktır. Altındağ bölgenizde Arçelik ürünleriniz için sabit fiyatlı bir servis hizmeti almak daha kolay olamazdı. İçiniz rahat olsun, cihazınızı onarabilecek, sektör çapında tam eğitimli cihaz teknisyenlerinden oluşan bir ağa sahibiz. Altındağ Arçelik Servisi'nde Güler yüzlü ve eğitimli personellerimiz ile arızalı Arçelik Beko ürünlerinize aynı gün müdahalede bulunarak 1 yıl garantili çözümler üretiyoruz. Hijyen kurallarına uyuyor covid-19 pandemi dönemi boyunca tek kullanımlık galoş ve maske kullanarak hem sizi hem kendimizi koruyoruz. Altındağ Arçelik Servisi olarak Rekabetçi fiyatlar sunan, hızlı, verimli ve güvenilir bir onarım hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.

Keyboard and Mouse
NUMARALARIMIZ

Tel: 0(232) 440 40 33 | Fax: 231 01 85

EMAİL
AÇIK SAATLER

Pzt - Cmt: 07:00 - 22:00

Yetkili Servis Kalitesinde...

İzmir Arçelik Beko kullanıcıları için yetkili servis kalitesinde ekonomik servis hizmeti sunmaktayız.

SERVİS BÖLGELERİ
  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon

Sitemizde  Reklamlarımızda Kullanılan Logo Ve Markalar Bilgilendirme Amaçlıdır. Arçelik Beko Markalarının Özel Servisi Olarak  Hizmet Vermekteyiz.