top of page

Altındağ Arçelik Servisi

 

Hizmet Bölg. : Altındağ - Çamdibi Yeşilova - Işıkkent

 

Telefon : 0(232) 480 02 46

 

Servis saatlerimiz : 08:00 20:00

Arçelik - Beko marka Bulaşık makinenizin, Çamaşır makinenizin, Fırınınızın yada Buzdolabınızın  hızlı ve kolay yerel onarımı ve bakımı için de en iyi seçeneğiniz Altındağ Arçelik Servisi. Bulaşık makineniz su boşaltmıyorsa veya fırınınız ısıtmıyorsa, sektördeki en iyi servis teknisyenlerini sunuyoruz.

altindag-arcelik-servisi.jpg

Altındağ Arçelik Servisi, İzmirdeki cihaz onarım servisi'dir. Nereden satın almış olursanız olun, çoğu beyaz eşya ve klimalarınızı onarıyoruz. Amacımız, Arçelik Beko marka ürünlerinizin kullanım ömrünü uzatmanıza yardımcı olacak kaliteli onarımlar sağlamaktır. Altındağ bölgenizde Arçelik ürünleriniz için sabit fiyatlı bir servis hizmeti almak daha kolay olamazdı. İçiniz rahat olsun, cihazınızı onarabilecek, sektör çapında tam eğitimli cihaz teknisyenlerinden oluşan bir ağa sahibiz. Altındağ Arçelik Servisi'nde Güler yüzlü ve eğitimli personellerimiz ile arızalı Arçelik Beko ürünlerinize aynı gün müdahalede bulunarak 1 yıl garantili çözümler üretiyoruz. Hijyen kurallarına uyuyor covid-19 pandemi dönemi boyunca tek kullanımlık galoş ve maske kullanarak hem sizi hem kendimizi koruyoruz. Altındağ Arçelik Servisi olarak Rekabetçi fiyatlar sunan, hızlı, verimli ve güvenilir bir onarım hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.

Altındağ Arçelik Servis Numarası

 

Altındağ Arçelik Servisi'nden Arçelik çamaşır makineniz su boşaltmıyorsa, sıkmada çok ses yapıyor ve yürüme yapıyorsa, kapıyı kilitlemiyor yada açmıyorsa uzman personellerimizden aynı gün müdahale etmeleri için telefon ederek randevu alabilirsiniz. Altındağ Arçelik servis numarası 0(232)4404033'dür. Arçelik buzdolabınız bozuldu mu? Altındağ Arçelik servisi, buzdolabınızı onarmak için ihtiyacınız olan yedek parçayı bulmanızı ve yetkili servis kalitesinde hizmeti sunmayı görev bilir. Çok çeşitli Arçelik yedek parçaları ve ev aletleri aksesuarları sayesinde hızlı teslimat, kaliteli ve orijinal ürünlerden yararlanacaksınız. İzmir Altındağ Arçelik servisi, bir hizmetin satın alınması veya kullanılması öncesinde, sırasında ve sonrasında yardım için bir işletmeye başvurmanıza olanak tanır.

bottom of page