top of page

Urla Arçelik Servisi

Hizmet Bölg. : Urla/İzmir

 

Telefon : 0(232) 782 65 59

Servis saatlerimiz : 09:00 18:00

urla-arcelik-servisi.png

İzmir Urla Arçelik Servisi gün aşırı, 1 yıl garantili, aynı gün müdahale sözü vererek siz değerli Arçelik Beko kullanıcılarına yerinde tamir hizmeti sağlıyor. Kayıt bıraktığınız adrese gelecek olan Arçelik Beko marka cihazlarına hakim, eğitimlerini tamamlamış teknisyenler, profesyonel anlamda detaylı kontrol ve test aşamalarından geçirdikleri ürünler hakkında sizi bilgilendirir.

Verilen fiyatı kabul etmediğiniz takdirde  80.00 ₺ servis ve yol ücreti alırlar. Onarımı kabul ettiğiniz takdirde arızalı parça orijinali ile değiştirilir. İmzalı tarihli servis garanti belgesi tüketiciye teslim edilir. Beyaz eşyalarınızın tamiri kabusunuz olmasın istiyorsanız merdiven altı çalışan servislerden uzak durun! Benzersiz servis deneyimi, tam donanımlı servis araçları, tüm cihazlara hakim teknisyenleri ve müşteri dostu servis anlayışı özel Urla Arçelik Servisi'nde.

Urla Klima Servisi Arçelik | Beko

Klima sistemlerinin düzenli olarak bakımının yapılması gerekliliğini abartamayız. Kendini işine adamış klima servis teknisyenlerinden oluşan ekiplerimiz, Urla ve çevresinde faaliyet gösterir ve tamamen Arçelik, Beko klima ünitelerinin hem servis hem de bakımına odaklanırlar. Onların engin deneyimleri, belirli bir parçanın servis edilebilirliğinin sonuna yaklaşıp yaklaşmadığını belirleyebilir ve en çok ihtiyaç duyduğunuzda klimanın bozulmasını önlemek için değiştirilmesini tavsiye edebilir.

bottom of page