top of page

Karşıyaka Arçelik Servisi

 

Hizmet Bölg. : Yalı, 6525. Sk. No:56, 35630 Karşıyaka İzmir

Telefon : 0(232) 440 40 33

Servis saatlerimiz : 09:00 18:00

Arçelik Beko Altus marka beyaz eşya ürünlerinize garantili onarım imkanına sahip Karşıyaka Arçelik Servis istasyonumuz, sabah 09:00 akşam 18:00 saatleri arasında, 2 saat bekletmeli randevu sistemi ile hizmet vermektedir.

Servis saha sorumlusu revize destek sağlayan saha teknisyenlerimiz, teknolojik ekipman ve bilgi ile donatılmıştır. Merkezden yönlendirmeli mobil servis araçları ile aynı gün arızalı cihazınızı çözüme kavuşturmayı hedefleyen profesyonel teknikerlerimiz , tüketiciden alınan pozitif dönüşler ile yaptığı tüm onarımlarda, fiyatları sizlerin avantajı yönünde optimize ediyor ve ekonomik çözümler üretiyor.

Karşıyaka Arçelik Servisi

12 Ay Parça & İşçilik Garantisi

Karşıyaka Arçelik Özel Servisi ile e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz . İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, garantiler, talepler ve daha fazlası hakkında bilgi almak veya kullanım, bakım, teknik ayrıntılar için teknik yardım istemek veya belirli ürün sorunlarını çözmek için bizi arayın veya bize yazın. Arçelik Karşıyaka Servisi 48 saat (iş günü) içinde size cevap verecektir. - Sorularınızı doğrudan Karşıyaka Arçelik Twitter ve Facebook sosyal ağlarında da sorabilirsiniz .

Teknik tecrübeye sahibiz, hassas çalışıyor ve Karşıyaka'da ikamet eden  Arçelik Beko kullanıcıları için benzersiz hizmetler sunuyoruz.

Personelimizi güvende tutuyoruz  Covid-19

 

Tüm resmi yönergeleri takip etmenin yanı sıra, Servis alanlarımıza ve tüm profesyonellere sağlık ve güvenlik önlemleri hakkında düzenli olarak bilgi veririz.

Her Arçelik Servis temsilcisi :

► Alkol bazlı el losyonu taşır ve sıklıkla kullanır,

► Mobil cihazlarını, anahtarlarını ve sık kullanılan diğer tüm öğeleri düzenli olarak sterilize eder,

► Koruyucu giysiler giyer (gerekirse eldivenler, maskeler ve ek ekipman),

► İş ayakkabılarını ve kıyafetlerini günlük olarak yıkar ve dezenfekte eder,

► Tüm servislerde galoş kullanır,

► Tüm kullanılmış temizlik malzemelerini mühürler ve güvenli bir şekilde imha eder,

► İş için kullandıkları tüm alet ve ekipmanları dezenfekte eder.

covid-19

Karşıyaka Arçelik Buzdolabı Servisi

 

Buzdolapları ile ilgili en yaygın sorunlardan bazıları, elektriksel problemlerden meydana gelen motor arızaları ve elektronik kart arızalarıdır. Bu sorunların onarımı kolaydır ve bunları onarmak, yeni bir buzdolabı satın almaktan çok daha az maliyetlidir.

Büyük ve küçük markalar dahil olmak üzere tüm buzdolabı marka ve modellerinde sorunları çözecek uzmanlığa sahibiz. İsterseniz, Arçelik buzdolabınızı “hayata” döndürmek için nasıl bir revizyon gerçekleştireceğimizi size açıklayacağız.

Buzdolabınızın güçlü çalışmasını sağlamak için Karşıyaka Arçelik Buzdolabı Servisi'ne güvenebilirsiniz. Yönetilemez boyutlara ulaşmadan sorunu durduracağız.

Karşıyaka Arçelik Servisi Telefon Numarası

 

Arızalı Arçelik marka ürünleriniz için ister online randevu alın, ister bize mail atın, isterseniz de bizi arayın. Bizi aramanız gereken Karşıyaka Arçelik Telefon Numarası 02324404033'dür.

karsiyaka-arcelik-servisi-telefon-numarası.jpg

Karşıyaka Arçelik Yetkili Servisi

Karşıyaka da bulunan Arçelik Yetkili Servisleri hakkında bilgi sahibi olmak, cihazınıza hızlı bir şekilde müdahalede bulunmasını sağlamanın anahtarıdır; bu nedenle, onarımınıza yüzlerce kilometre öteden kimseyi değil, yalnızca gerçekten yerel Arçelik Yetkili Servisi hizmetlerinden faydalanırsınız. Karşıyaka Arçelik Yetkili Servisi telefon numarası 0850 210 0 888'dir. Sabit hattı 02322411414 Adres: Bahçelievler, Orhan Şaik Gökyay Cd. No:50/a, 35600 Karşıyaka/İzmir

Karşıyaka Arçelik Yetkili Servisi
bottom of page