Narlıdere Arçelik Servisi

 

Hizmet Bölg. : 35000 Narlıdere/İzmir

 

Adres : Çatalkaya, Martı Sk. No:2, 35320 Narlıdere/İzmir

Telefon : 0(232) 231 01 85

Servis saatlerimiz : 09:00  18:00

Narlıdere Arçelik Servisi markadan bağımsız özel servis olarak her gün onlarca cihazı tamir ediyor. Arızalı ürünlerinize göre teknisyen gönderen servislerimiz bu bağlamda rakiplerinden ayrılıyor. Çamaşır ve Bulaşık makineniz için Yıkayıcı Teknisyeni, Buzdolabı ve Klimanız için Soğutucu teknisyeni hizmet vermektedir.

Arçelik Beko beyaz eşyalarınıza hakimiz, bu da bütün servis ustalarımızın periyodik öğretim güncellemelerine ve teknik detaylara ulaşabildiği manasına gelir. Bu siz Arçelik tüketicileri için mükemmel çünkü sürekli ne yaptığına hakim bir Narlıdere Arçelik özel servis elemanı ile karşı karşıya kalacaksınız. Servis hizmeti hızla güncellenirken, Narlıdere istasyonumuz ve profesyonel teknisyenlerimiz ile gelişmeye liderlik ederek stabil tamiratlar ve kullanım hanelerinize plus + katkılar sunup yaratıcı ilerici yenilikler üretiyoruz. Narlıdere beyaz eşya bölge servisimiz sertifika sahibi uzman teknisyenleri ile  Narlıdere Arçelik Beko kullanıcılarına 1 sene garantili özel servis hizmeti veriyor.

Keyboard and Mouse
NUMARALARIMIZ

Tel: 0(232) 440 40 33 | Fax: 231 01 85

EMAİL
AÇIK SAATLER

Pzt - Cmt: 07:00 - 22:00

Yetkili Servis Kalitesinde...

İzmir Arçelik Beko kullanıcıları için yetkili servis kalitesinde ekonomik servis hizmeti sunmaktayız.

SERVİS BÖLGELERİ
  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon

Sitemizde  Reklamlarımızda Kullanılan Logo Ve Markalar Bilgilendirme Amaçlıdır. Arçelik Beko Markalarının Özel Servisi Olarak  Hizmet Vermekteyiz.