top of page

Gürçeşme Arçelik Servisi

 

Adres : Laleli, 410. Sk. No:31/c, 35370 Buca/İzmir

Telefon : 0(232) 480 04 56

Covid-19 : Hijyen kurallarına uyuyor covid-19 pandemi dönemi boyunca tek kullanımlık galoş ve maske kullanarak hem sizi hem kendimizi koruyoruz.

Servis saatlerimiz : 09:00 18:00

gurcesme-arcelik-servisi.jpg

Arızalı Arçelik beyaz eşyalarınız için bizden destek alın ve garantili sabit ücret ile tamir edelim. Elektrikli ev aletleriniz için çözüm merkezimizde, yetkili teknisyenler Arçelik servis ihtiyaçlarınız için tam donanımlı Gürçeşme Arçelik Servisi atelyesinde çalışır. Sunduğumuz her servis hizmeti ; bakım, onarım, revizyon, detaylı yüzeysel makine temizliği, kireç önleme bakımı ve kazan temizliği, hassas elektronik ölçüm aletleri ile test ve yazılım güncelleme içerir.

Yapılan onarım sonrasında 1 Yıl değişen parça garantisi ve servis fişi tüketiciye imzalatılarak teslim edilir. Gürçeşme Arçelik Servisi İzmir Gürçeşme ilçesine Aynı Gün Servis hizmet garantisi verir.  Sorunlu Arçelik cihazlarınızı ister merkezimize getirin ister teknisyenlerimizin evinize gelip onarması için Gürçeşme Servisi'ne kayıt bırakın. Söz verilen saate uyarak profesyonel servis randevu hizmetinin tadını çıkarın. Gürçeşme Arçelik Servisi Arçelik etiketine sahip makinelere yerinde aynı gün müdahalede bulunarak müşterilerin mağduriyetini minumuma düşürmektedir. Arıza analizinden bakıma ve kalite kontrole kadar tüm Arçelik makineleriniz Gürçeşme Arçelik Servisi'nde  yüksek nitelikli teknisyenler tarafından çözüme kavuşacaktır.

bottom of page