Gültepe Arçelik Servisi

 

Adres : Saygı, 2685/1 Sk. No:16 D:c,

35190 Konak/İzmir

Telefon : 0(232) 262 72 90

Covid-19 : Hijyen kurallarına uyuyor covid-19 pandemi dönemi boyunca tek kullanımlık galoş ve maske kullanarak hem sizi hem kendimizi koruyoruz.

Servis saatlerimiz : Sabah 09:00 Akşam 18:00

Arçelik marka beyaz eşya ürünlerinizin ilk montaj sonrası oluşabilecek arızaları için garanti süresi bitmiş ise bizimle iletişime geçerek hizmet talep edebilirsiniz. Gültepe Arçelik Servis merkezinde hizmet ve yedek parça garanti süresi 1 yıl'dır. Arçelik Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, Kurutma makinesi gibi ev aletlerinizde oluşabilecek sorun ve problemlerde Gültepe Arçelik Servisi bir telefon uzağınızda. Servisimiz en hızlı onarımı ve kaliteli hizmet anlayışını garanti etmektedir. Arçelik logolu cihazları deneyimli teknisyenlerimize emanet etmek isteyen tüketiciler Gültepe Arçelik Servisi'ni aramaları halinde sabit servis ücreti karşılığı arıza tespiti yaptırabilirler.  Bu ekonomik küçülme ve pandemi döneminde, uzun yıllar işlevini devam ettirebilen ürünleri atmak yerine tamir ettirmek mantıklı hale geldi. Gültepe Arçelik Servisi 1 Yıl Garantili onarım ve Aynı Gün Servis Garantisi ile Hizmet sağlıyor. Gültepe Arçelik Servisinde Kredi Kartı İle Ödeme yapabilirsiniz.

Keyboard and Mouse
NUMARALARIMIZ

Tel: 0(232) 440 40 33 | Fax: 231 01 85

EMAİL
AÇIK SAATLER

Pzt - Cmt: 07:00 - 22:00

Yetkili Servis Kalitesinde...

İzmir Arçelik Beko kullanıcıları için yetkili servis kalitesinde ekonomik servis hizmeti sunmaktayız.

SERVİS BÖLGELERİ
  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon

Sitemizde  Reklamlarımızda Kullanılan Logo Ve Markalar Bilgilendirme Amaçlıdır. Arçelik Beko Markalarının Özel Servisi Olarak  Hizmet Vermekteyiz.