top of page

Balçova Arçelik Servisi

Hizmet Bölg. : 35330 Balçova/İzmir

Telefon : 0(232) 231 01 85

Servis saatlerimiz : 09:00 18:00

balcova-arcelik-servisi.jpg

Balçova Arçelik Beko kullanıcılarına hizmet vermek için 120 dk. zamanlamalı servis programı sunuyoruz. Bunun için İletişim Bölümünden Online Servis Talep formunu doldurabilir, gün içi programlarınızı aksatmadan sürdürebilirsiniz.

 

Balçova Arçelik özel Servisi - Balçova Beko özel Servisi ilçe servislerimizde arıza tespit ve yol ücreti 70,00 ₺. Arçelik ve Beko marka cihazlarınızın onarımı, parça değişimi 1 yıl garantilidir. Balçova Beyaz Eşya Servisi çalışanları konusunda seçicidir. Evinize gelecek olan teknisyen ve teknikerler çeşitli test ve sınavlara tabii olurlar. Üçkuyular, Poligon ve Fahrettin Altay bölgeleri için de Balçova Arçelik özel Servisimizden hizmet alabilir, Garantili onarımın keyfini sürebilirsiniz.

Arçelik Buzdolabı Servisi Balçova

Balçova servisi olarak, buzdolabı arızalarınızda Öncelikli hizmet sağlıyoruz. Buzdolabınız soğutmayı birden kesebilir, dondurucu bölmedeki gıdalarınız çözülmeden müdahale edeceğimizin garantisini veriyoruz. Buzdolabınızdaki arızaları tek seferde çözüp faal hale getirmek için gerekli tüm yedek parça ve ekipmanlar servis araçlarımızda mevcuttur. Soğutma yapmayan, su akıtan, hiç çalışmayan yada sesli çalışan Arçelik marka buzdolaplarınız için bizden destek ve yardım alabilirsiniz.

Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi Balçova

Arçelik etiketi altında bulunan tüm model çamaşır makineleri için Balçova bölgesinde servis hizmeti almak için bizi arayın.

✔ Profesyonel buzdolabı servisi

✔ Net fiyatlandırma Aynı / ertesi gün randevuları

✔ Tüm parçalar 12 ay garantili takılır

✔ Tam güvenlik testleri ve servis ücreti 70.00 ₺

bottom of page