top of page

Buca Arçelik Servisi

Hizmet Bölg. : 35000 Buca/İzmir

 

Adres : Adatepe, Başarı Cd. No:7, 35400 Buca/İzmir

Telefon : 0(232) 440 40 33

Servis saatlerimiz : 09:00 18:00

buca_arçelik_servis.jpg

Sabah 09:00 akşam 18:00 saatleri arasında, 2 saat aralığı randevu sistemi ile özel servis hizmeti veren şubemiz, Buca Beko müşterilerini hanelerinde  teknisyen beklemeden, günlük aktivitelerini aksatmamaları için imkan yaratır.

 

Müşteriler Arçelik Beko marka ürünleri arıza yaptığında bizi arar servis kaydı oluşturur, merkezimiz tüketiciye en yakın mobil özel servis ekiplerini ivedi şekilde yönlendirir, eve gelen uzman teknisyen arıza tespiti yapar ve tüketiciye değişecek parça bilgisini, ücret bilgisini verir. Tüketicinin onaylaması durumunda eski parça sökülür ve yenisi takılır, cihaz tekrar teste girer kontrollerden geçer ve servis garanti formu düzenlenir. Bu şekilde ilerleyen programımızdan faydalanmak için 440 40 33 arayınız. Buca Arçelik özel Servisi, cebinizi düşünerek problemsiz revizyonlar gerçekleştirir. Yakın zamanda arızalanabilecek parçaları önceden tespit ederek, uzun kullanım ömrü sunar. Mükemmeliyetçi, detaylara hassas yaklaşan, teknik tamiri en iyi seviyelerde  uygulayan Buca Beyaz Eşya Servisi şubemiz, ekonomik fiyat listesi ile her konuda müşteri dostudur.

Covid-19 Güvenlik Önlemleri 

Sizin iyiliğiniz bizim için çok önemlidir. Bu nedenle, hizmetleri mümkün olan en güvenli şekilde sunmak için gerekli tüm önlemleri aldık. Bunlar çok zor zamanlar ve işimizin bir kısmının evinizde rahat ve güvende kalmanıza yardımcı olmak olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, ister yeni bir Arçelik cihazı arıyor olun, ister mevcut bir cihazın bakımını veya onarımını yapmanız gerekiyorsa veya sarf malzemelerinizi tamamlamak istiyorsanız, sizi mümkün olan en hızlı ve güvenli şekilde desteklemek için buradayız. Buca Arçelik Servisi olarak Sosyal mesafeli, covid-19 güvenli hizmet randevuları ve teslimatları normal bir şekilde ilerlemesini sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz  ve her zaman yardım etmeye hazırız. En son 22 Şubat 2021'de güncellenen bu sayfada Covid ile ilgili en son bilgilerimizin tümünü bulabilirsiniz.

covid19.jpg
bottom of page