Bayramyeri Arçelik Servisi

Adres : İnönü Cd. No:89 Bayramyeri Üçyol Hatay, 35270 Konak/İzmir

 

Telefon : 0(232) 232 77 13

 

Covid-19 : Hijyen kurallarına uyuyor covid-19 pandemi dönemi boyunca tek kullanımlık galoş ve maske kullanarak hem sizi hem kendimizi koruyoruz.

 

Servis saatlerimiz : 09:00 18:00

Arçelik etiketli beyaz eşyalarınızdan uzun yıllar faydalanmanız için orjinal yedek parça şart. Yan sanayi ucuz merdiven altı yedek parçalardan randuman almanız imkansız. Bayramyeri Arçelik Servisi olarak orjinal parça ve 1 yıl garanti sunuyoruz. Bayramyeri sınırları ve yakın çevresi için servis ücretimiz vardır. Sadece garantisi dolan cihazlara müdahale ediyoruz. Arçelik markasının özel servisiyiz. Diğer markalara bakmıyor müdahale de bulunmuyoruz. Yetkili servis kalitesinde çalışıyor, arızalı arçelik ürününüze aynı gün servis hizmeti veriyoruz. İsterseniz ürünlerinizin söküm takım ve nakliyesini de yapıyoruz. Güncel servis ücreti ve parça fiyatları için lütfen bizi arayın. Arızası bulunan Arçelik marka cihazlarınıza servis kaydı oluşturmak için bizi arayın. Gün içerisinde kaydınıza dönüş yapalım. Bayramyeri Arçelik Servisi sorunsuz onarımlar için bir telefon uzağınızda.

Keyboard and Mouse
NUMARALARIMIZ

Tel: 0(232) 440 40 33 | Fax: 231 01 85

EMAİL
AÇIK SAATLER

Pzt - Cmt: 07:00 - 22:00

Yetkili Servis Kalitesinde...

İzmir Arçelik Beko kullanıcıları için yetkili servis kalitesinde ekonomik servis hizmeti sunmaktayız.

SERVİS BÖLGELERİ
  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon

Sitemizde  Reklamlarımızda Kullanılan Logo Ve Markalar Bilgilendirme Amaçlıdır. Arçelik Beko Markalarının Özel Servisi Olarak  Hizmet Vermekteyiz.