top of page

Alsancak Arçelik Servisi

 

Hizmet Bölgesi : Alsancak - Çankaya - Konak- Yenişehir

Telefon : 0(232) 440 40 33

Servis saatlerimiz : 08:00  20:00

Tam donanımlı 6 servis aracı 14 beyaz eşya uzman teknisyeni ve 2 müşteri temsilcisi ile Alsancak Arçelik Servisi aktif servis hayatına devam etmektedir. Aynı Gün arızalarınızı çözüme kavuşturmak için çeşitli yedek parçaları araçlarımızda bulunduruyoruz. Arçelik beyaz eşya onarımlarını hızlı ve verimli bir şekilde tamamlıyor, gerekli parçanın stokta olmadığı durumlarda tedarik için siparişimizi aynı gün oluşturuyoruz.

alsancak-arcelik-servis.jpg

 

Arızası bulunan Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Bulaşık Makinesi, Kurutma makinesi, Fırın, Klima ve Termosifon cihazlarınız için İzmir Alsancak Arçelik Servis istasyonumuzdan destek alabilirsiniz. Bozulan Arçelik ürünlerinizin sizi üzmesine izin vermeyin, onarımların çoğunu kendi yerinizde gerçekleştiriyoruz. Arıza kaydı çağrılarınıza gün içerisinde dönüş sağlıyoruz.

Tüm yedek parçalarımız ve işçiliğimiz ekstra memnuniyet için 1 yıl garantilidir. On yılı aşkın bir süredir Arçelik Marka cihazları başarılı bir şekilde teşhis etme ve tamir etme tecrübesiyle servis onarım sektöründe lideriz.

Tüm Arçelik Servis ihtiyaçlarınız için bize güvenin. Uzmanlarımız, yetkili servis kalitesinde özel servis hizmeti sunar. Tüketicilerimizin sorunlarını anlıyor ve onlarla empati kuruyoruz.

​Güler yüzle uygun fiyatlarla en üst düzeyde hizmet sunuyoruz.

​Arçelik cihazlarınızın tekrar yeni gibi çalışması için bizden randevu alın.

Alsancak Arçelik Servis Numarası

 

Alsancak Arçelik Servisi'nden Arçelik çamaşır makineniz su boşaltmıyorsa, sıkmada çok ses yapıyor ve yürüme yapıyorsa, kapıyı kilitlemiyor yada açmıyorsa uzman personellerimizden aynı gün müdahale etmeleri için telefon ederek randevu alabilirsiniz. Alsancak Arçelik Servis Numarası 0(232)4404033'dür. Arçelik buzdolabınız bozuldu mu? Alsancak Arçelik Servisi, Buzdolabınızı onarmak için ihtiyacınız olan yedek parçayı bulmanızı ve Yetkili Servis kalitesinde hizmeti sunmayı görev bilir. Çok çeşitli Arçelik yedek parçaları ve ev aletleri aksesuarları sayesinde hızlı teslimat, kaliteli ve orijinal ürünlerden yararlanacaksınız. İzmir Alsancak Arçelik Servisi, bir hizmetin satın alınması veya kullanılması öncesinde, sırasında ve sonrasında yardım için bir işletmeye başvurmanıza olanak tanır.

bottom of page