Bayraklı Arçelik Servisi

 

Hizmet Bölg. : 1620/2. Sk. No:131 35540 Bayraklı/İzmir

Telefon : 0(232) 232 08 02 

Servis saatlerimiz : 09:00 18:00

Bayraklı Arçelik Servisi Beyaz Eşya, Kombi Ve Klima ürünlerinize, 1 yıl garantili özel servis hizmeti veriyor. Sabah 09:00 akşam 18:00 saatleri arasında, 2 saat aralığı randevu sistemi ile çalışan şubemiz, Arçelik tüketicilerini yoğun çalışan yetkili servisleri beklemeden, gün içi takvimlerini aksatmadan  gerçekleştirmeleri için imkan yaratır.

bayrakli_arçelik_servis.jpg

Bayraklı Beyaz Eşya Servisi sizden gelen talepler doğrultusunda mobil ekip araçları ile aynı gün hizmet sağlamaya devam ediyor.

Servis Teknik Saha elemanları, süre gelen eğitim ve uygulamalara dahil olarak tüketicilere daha iyi hizmet vermek, yeni seri beyaz eşyalara daha uzman olarak problemleri en  kısa sürede hazır duruma getirmek için gayret ederler.

İzmir Bayraklı bölgesine Servis hizmeti veren şubemizde diğer mobil şubeler gibi Servis Ücreti 70,00 tl dir. Müşterinin 15 gün içerisinde yaptırmaya karar vermesi durumunda bu ücret yapılan tamir ücretinden düşecektir. Saf Hizmet tecrübesini Bayraklı Beko Servisi ile yaşayabilirsiniz. Gün İçi kesintisiz hizmet ve garantili özel servis hizmeti sizin de hakkınız.

Yetkili Servis Kalitesinde 🎯

Çamaşır Makineleri, Bulaşık Makineleri, Çamaşır Kurutucular ve Fırınlar gibi ev aletlerini tamir etme konusunda 35 yılı aşkın tecrübemizle, 
her gün güvendiğiniz tüm cihazlarınızı hızlı ve profesyonel bir şekilde, yetkili servis kalitesinde tamir edebileceğimize eminiz.