top of page

 Menemen Arçelik Servisi

İlk seferde yüksek onarım oranı ve her hafta yüzlerce memnun müşteriyle, cihazınızın tekrar çalışır duruma gelmesine yardımcı olmak için en iyi konumdayız.

Müşterilerimizin her birine Menemen Arçelik Yetkili Servisi Kalitesinde hizmet sunmayı hedefliyoruz. Arçelik, Beko ürünlerine Spesiyal Servis hizmeti sağlıyoruz. 

 

⭕ Hızlı randevular (genellikle aynı/ertesi gün!)

 

⭕ Hızlı geri dönüş (minibüslerimizde ortak parçalar taşıyoruz)

 

⭕ Dürüst ve paranızın karşılığını veren hizmet (ne kadar sürerse sürsün tek seferlik bir işçilik fiyatımız var!)

menemen-arcelik-yetkili-servisi (1).jpg

Menemen Arçelik Servisi Ücretleri

İzmir Menemen Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşya ürünlerine satış sonrası Servis hizmeti vermektedir. Bu servis hizmetleri beyaz eşya tamiri, bakımı, onarımı ve de montaj montaj işlemlerini kapsamaktadır. Menemen Arçelik Servisi Menemen merkez, Aliağa, Foça, Ulucak bölgelerine gün içerisinde kesintisiz servis desteği sağlamaktadır. Su akıtan Buzdolabınız, su boşaltmayan çamaşır makineniz, soğutma yapmayan klimanız gibi bir çok çeşit beyaz eşya arızalarınız durumunda servis şubemizden yardım alabilirsiniz.

 

Menemen bölgesi için Tavsiye edilen Arıza tespit ve yol bedeli 80.00 TL'dir. Bu ücret karşılığında kayıt oluşturduğunuz adrese gelen teknisyenler, şikayetiniz doğrultusunda arızalı parçaları tespit ederek değişmesi gereken yedek paçalar hakkında siz değerli Arçelik, Beko kullanıcılarını bilgilendirir yada parça değişimine gerek duyulmayan onarım mümkünse bu hizmeti size sağlar. Menemen Arçelik Servisi 1 Yıl garantili hizmet verir.

menemen-arcelik-servisi.jpg

Menemen Arçelik Klima Servisi

Tüm Arçelik Klima ekipmanı için bakım, servis ve 7/24 acil onarım sağlıyoruz. Acil durum yardımı için, hızlı ve güvenilir bir çözüm için ilk önceliği arayın. Uzman teknisyenlerimiz, uzmanlarımız, elektrikçilerimiz ve tesisatçılarımız haftanın 7 günü 24 saat hizmetinizdedir. Ekiplerimiz tam deneyimlidir ve servis araçları bakım ve onarımları hızlı ve verimli bir şekilde yapabilmeleri için tam olarak stoklanmıştır.

30 yılı aşkın süredir Menemen'in her yerinde klimaların bakımını yapmaktadır. Klima servis teknisyenlerimiz, ünitelerinizin tam ve etkili bakımını gerçekleştirir.

 

Düzenli bakım her zaman :

Ekipmanın ömrünü uzatır

Tamir maliyetlerini önemli ölçüde azaltır

Kullanıcılar sağlıklı havaya maruz kalırlar

menemen-arcelik.webp

Menemen Arçelik Buzdolabı Servisi

Arçelik markası, farklı tasarımlara sahip üstün kaliteli buzdolapları üretmektedir. Menemen Ev Aletleri Teknik Servisi , montaj sonrası oluşabilecek teknik arızaları 12 ay garantili olarak gidermektedir. Aşağıda, tarafımızdan düzelttiğimiz yaygın sorunlardan bazıları listelenmiştir ;

Soğutmuyor

Hiç çalışmıyor

Sesli çalışıyor

Su akıtıyor

Alarm veriyor

Kapı contaları yapışmıyor

Buzdolabı Derece Ayarı

Yaz -20 +2

Kış -18 +4

Menemen Arçelik Yetkili Servisi

 

Menemende bulunan Arçelik Yetkili Servisleri hakkında bilgi sahibi olmak, cihazınıza hızlı bir şekilde müdahalede bulunmasını sağlamanın anahtarıdır; bu nedenle, onarımınıza yüzlerce kilometre öteden kimseyi değil, yalnızca gerçekten yerel Arçelik Yetkili Servisi hizmetlerinden faydalanırsınız. Menemen Arçelik Yetkili Servisi telefon numarası 0850 210 0 888'dir.

menemen-arcelik-yetkili-servisi (3).jpg

Menemen Arçelik Servisi Telefon Numarası

 

Menemen bölgesindeki ve çevresindeki onarım hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi için bugün güler yüzlü ekibimizi arayın veya onarım işleminiz için Online Randevu oluşturun .

 

Telefon : 0(232) 440 40 33

Merkez : 444 46 56

Çağrı Merkezi : 0850 850 46 56

menemen-arcelik-servisi-telefon-numarasi.jpg
bottom of page