Menemen Arçelik Servisi

 

Hizmet Bölgesi : Menemen/İzmir

İletişim :  0(232) 480 09 88 

Merkez : 444 46 56

Servis saatlerimiz : 08:00 | 20:00

İzmir Menemen Arçelik Servisi Arçelik, Beko ve Altus marka beyaz eşya ürünlerine satış sonrası Servis hizmeti vermektedir. Bu servis hizmetleri beyaz eşya tamiri, bakımı, onarımı ve de montaj montaj işlemlerini kapsamaktadır. Menemen Arçelik Servisi Menemen merkez, Aliağa, Foça, Ulucak bölgelerine gün içerisinde kesintisiz servis desteği sağlamaktadır. Su akıtan Buzdolabınız, su boşaltmayan çamaşır makineniz, soğutma yapmayan klimanız gibi bilimum çeşit beyaz eşya arızalarınız durumunda servis şubemizden yardım alabilirsiniz.

 

Menemen bölgesi için Tavsiye edilen Arıza tespit ve yol bedeli 70.00 TL dir. Bu ücret karşılığında kayıt oluşturduğunuz adrese gelen teknisyenler, şikayetiniz doğrultusunda arızalı parçaları tespit ederek değişmesi gereken yedek paçalar hakkında siz değerli Arçelik, Beko kullanıcılarını bilgilendirir yada parça değişimine gerek duyulmayan onarım mümkünse bu hizmeti size sağlar. Menemen Arçelik Servisi 1 Yıl garantili hizmet verir.

menemen-arcelik-servisi.jpg

Menemen Arçelik Klima Servisi

Tüm Arçelik Klima ekipmanı için bakım, servis ve 7/24 acil onarım sağlıyoruz. Acil durum yardımı için, hızlı ve güvenilir bir çözüm için ilk önceliği arayın. Uzman teknisyenlerimiz, uzmanlarımız, elektrikçilerimiz ve tesisatçılarımız haftanın 7 günü 24 saat hizmetinizdedir. Ekiplerimiz tam deneyimlidir ve servis araçları bakım ve onarımları hızlı ve verimli bir şekilde yapabilmeleri için tam olarak stoklanmıştır.

30 yılı aşkın süredir Menemen'in her yerinde klimaların bakımını yapmaktadır. Klima servis teknisyenlerimiz, ünitelerinizin tam ve etkili bakımını gerçekleştirir.

 

Düzenli bakım her zaman :

Ekipmanın ömrünü uzatır

Tamir maliyetlerini önemli ölçüde azaltır

Kullanıcılar sağlıklı havaya maruz kalırlar

menemen-arcelik.webp

Menemen Arçelik Buzdolabı Servisi

Arçelik markası, farklı tasarımlara sahip üstün kaliteli buzdolapları üretmektedir. Menemen Ev Aletleri Teknik Servisi , montaj sonrası oluşabilecek teknik arızaları 12 ay garantili olarak gidermektedir. Aşağıda, tarafımızdan düzelttiğimiz yaygın sorunlardan bazıları listelenmiştir ;

Soğutmuyor

Hiç çalışmıyor

Sesli çalışıyor

Su akıtıyor

Alarm veriyor

Kapı contaları yapışmıyor

Buzdolabı Derece Ayarı

Yaz -20 +2

Kış -18 +4

Buzdolabı