Bornova Arçelik Servisi

 

Hizmet Bölg. : Cengizhan caddesi no : 122, 35000 Bornova/İzmir

Telefon : 0(232) 480 04 30

Servis saatlerimiz : 09:00 18:00

Arçelik Beko Altus  markası altındaki Beyaz Eşya, Kombi Ve Klima cihazlarınıza gün içi özel servis hizmeti sağlayan Bornova Arçelik Servisi şubemiz, sabah 09:00 akşam 18:00 saatleri arasında, 2 saat bekletmeli randevu sistemi ile çalışmaktadır. Özel olan her şeye değer katan profesyonel ellerdir. Bırakın Siz değerli Bornova Arçelik Servisi kullanıcılara ekonomik çözümler üretelim.

bornova-arcelik-servis.webp

Markadan bağımsız Arçelik Servis hizmeti veren ustalarımız, son teknoloji alet edevat ve haklı tecrübeye sahiptirler. Bornova da ikamet ediyorsunuz ve Arçelik Beko marka beyaz eşyanız arıza yaptı, internetten servis numarası araştırıken dikkat etmeniz gereken merdiven altı, kayıtsız firmalardan uzak durmak.

Beyaz Eşyanızı değiştirmek, para iadesi almak için veya ambalajından çıkar çıkmaz bir olumsuzluk fark ederseniz, doğrudan bayinizle iletişime geçebilirsiniz . Aksi takdirde, en yakın yetkili servisi arayın. İzmir Bornova Servisleri olarak memnun eden bir hizmetsel hakimiyetin sadece %100 tüketici mutluluğu ve bağlılığı ile yaratılabileceğine inanırız.

Bornova Arçelik Servisi olarak Garantili onarım ve orjinal parça değişimi ile makinenizden uzun yıllar faydanlamanız için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz.

Arçelik Buzdolabı Servis Bornova

 

Bornova Arçelik Buzdolabı Servisi, hızlı, verimli ve tüm resmi güvenlik protokollerine uygun olarak çalışacağını garanti eder. Bornova'da yaşıyorsanız ve Arçelik marka buzdolabınız bozuksa veya düzgün çalışmıyorsa doğru yere geldiniz. Servis merkezimizde  bozuk veya hatalı buzdolaplarının onarımı konusunda uzmanlaşmış özel bir teknisyen ekibimiz var. Depomuzda tüm model buzdolaplarının yedek parçaları bulunmaktadır, bu nedenle sorununuzu ilk ziyaretimizde çözebileceğimizden eminiz. Dahası, bir yıllık garanti veriyoruz, bu nedenle mevcut bir sorun tekrarlanırsa çıkıp ücretsiz olarak tekrar düzelteceğiz.

Arçelik Çamaşır Makinesi Servis Bornova

 

Arızalı çamaşır makinesi mi canınızı sıktı?  Yardımcı olabiliriz. Bornova Arçelik Çamaşır Makinesi Onarımları, çamaşır makinesi tamiri ve kurulumunda uzmanlaşmıştır. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle çamaşır makinenizi tamir etmek için bize güvenebilirsiniz. Servis ekibimiz, Bornova'da profesyonel çamaşır makinesi onarımı sunan deneyimli ve iyi eğitimli üst düzey servis teknisyenlerinden oluşmaktadır. Tutarlı çabamız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına azami özen göstererek mükemmel bir çalışma yapısı sağlamaktır.