Bornova Arçelik Servisi

 

Hizmet Bölg. : 35000 Bornova/İzmir

Telefon : 0(232) 440 40 33

Servis saatlerimiz : 09:00 18:00

Arçelik Beko Altus  markası altındaki Beyaz Eşya, Kombi Ve Klima cihazlarınıza gün içi özel servis hizmeti sağlayan Bornova Arçelik Servisi şubemiz, sabah 09:00 akşam 18:00 saatleri arasında, 2 saat bekletmeli randevu sistemi ile çalışmaktadır. Özel olan her şeye değer katan profesyonel ellerdir. Bırakın Siz değerli Bornova Arçelik Servisi kullanıcılara ekonomik çözümler üretelim.

Markadan bağımsız Arçelik Servis hizmeti veren ustalarımız, son teknoloji alet edevat ve haklı tecrübeye sahiptirler. Bornova da ikamet ediyorsunuz ve Arçelik Beko marka beyaz eşyanız arıza yaptı, internetten servis numarası araştırıken dikkat etmeniz gereken merdiven altı, kayıtsız firmalardan uzak durmak.

Beyaz Eşyanızı değiştirmek, para iadesi almak için veya ambalajından çıkar çıkmaz bir olumsuzluk fark ederseniz, doğrudan bayinizle iletişime geçebilirsiniz . Aksi takdirde, en yakın yetkili servisi arayın. İzmir Bornova Servisleri olarak memnun eden bir hizmetsel hakimiyetin sadece %100 tüketici mutluluğu ve bağlılığı ile yaratılabileceğine inanırız.

Bornova Arçelik Servisi olarak Garantili onarım ve orjinal parça değişimi ile makinenizden uzun yıllar faydanlamanız için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz.

Keyboard and Mouse
NUMARALARIMIZ

Tel: 0(232) 440 40 33 | Fax: 231 01 85

EMAİL
AÇIK SAATLER

Pzt - Cmt: 07:00 - 22:00

Yetkili Servis Kalitesinde...

İzmir Arçelik Beko kullanıcıları için yetkili servis kalitesinde ekonomik servis hizmeti sunmaktayız.

SERVİS BÖLGELERİ
  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon

Sitemizde  Reklamlarımızda Kullanılan Logo Ve Markalar Bilgilendirme Amaçlıdır. Arçelik Beko Markalarının Özel Servisi Olarak  Hizmet Vermekteyiz.