Gazimeir Arçelik Servisi

Hizmet Bölg. : 35410 Gaziemir/İzmir

Telefon : 0(232) 244 70 95

Servis saatlerimiz : 09:00 18:00

 Sabah 09:00 akşam 18:00 saatleri arasında, 2 saat aralığı randevu sistemi ile hizmet veren özel Gaziemir Arçelik Servisi, Gaziemir Arçelik tüketicilerini ev ve iş yerlerinde yetkili servis beklemeden, programlarını aksatmamaları için olanak sağlar. 

Yaz sezonu yazlık bölgeler dahil yoğun bir bölge portföyü bulunan Gaziemir istasyonumuz Menderes, Görece, Gümüldür, Ürkmez, Ahmetbeyli, Özdere bölgelerine haftanın belirsiz günleri arz-talebe göre servis çıkarmaktadır. Gün içi gelen taleplere ivedilikle cevap veren servis yetkilisi teknisyen ve müşteri temsilcileri evde servis beklemek istemeyen Arçelik müşterilerini online servis formuna yönlendiriyor. Arçelik Beko tüketicisinin koşulsuz mutluluğu ve ustalarımızın tecrübesi vizyonumuzun temel bloklarını oluşturmaktadır. Organize ve planlı çalışarak doğabilecek hataları minimize ederiz. Gaziemir Beko özel servisi istenmeyen sürprizlere yer vermez çünkü; denetim mekanizmamız daimi çalışır.

Keyboard and Mouse
NUMARALARIMIZ

Tel: 0(232) 440 40 33 | Fax: 231 01 85

EMAİL
AÇIK SAATLER

Pzt - Cmt: 07:00 - 22:00

Yetkili Servis Kalitesinde...

İzmir Arçelik Beko kullanıcıları için yetkili servis kalitesinde ekonomik servis hizmeti sunmaktayız.

SERVİS BÖLGELERİ
  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon

Sitemizde  Reklamlarımızda Kullanılan Logo Ve Markalar Bilgilendirme Amaçlıdır. Arçelik Beko Markalarının Özel Servisi Olarak  Hizmet Vermekteyiz.