Üçkuyular Arçelik Servisi

Hizmet Bölg. : Üçkuyular - Göztepe - Esenyalı

 

Telefon : 0(232) 232 08 02 

Covid-19 : Hijyen kurallarına uyuyor covid-19 pandemi dönemi boyunca tek kullanımlık galoş ve maske kullanarak hem sizi hem kendimizi koruyoruz.

 

Servis saatlerimiz : 08:00 19:00

Üçkuyular Arçelik Servisi olarak hedefimiz, gayemiz, kısaca amacımız siz değerli Arçelik Beko tüketicilerine Üretici firma garantisi sonrası Yetkili Servis kalitesinde servis hizmeti sağlamak. Tam teçhizat alet edevat donanımlı servis araçlarımız ve alanında uzman beyaz eşya teknisyenlerimiz Arçelik servis hizmeti almak isteyen son kullanıcılara benzersiz deneyim yaşatmaktadır. Müşteri ekonomisini düşünerek ilk önce değişmesi gereken parçaları tamir etme yoluna gidiyoruz. Sorun giderilmediği takdirde yenisi ile değiştiriyor ve değişen parçaya 1 yıl garanti sağlıyoruz. Üçkuyular Arçelik Servisi olarak her sabah Vücut sıcaklık kontrolü yaparak ve galoş maske kullanarak olası temasın ve rahatsızlıkların önüne geçiyoruz. Üçkuyular bölgesine aynı gün müdahalede bulunuyoruz. Tüm ekiplerimiz yanlarında post cihazı gezdirmektedir. Üçkuyular Servisi Arçelik tüketicilerinin %100 müşteri memnuniyetini garanti eder. Sertifikalı M.E.B Onaylı teknisyenler. Güler yüz ve hijyenik tamir uygulaması.

Keyboard and Mouse
NUMARALARIMIZ

Tel: 0(232) 440 40 33 | Fax: 231 01 85

EMAİL
AÇIK SAATLER

Pzt - Cmt: 07:00 - 22:00

Yetkili Servis Kalitesinde...

İzmir Arçelik Beko kullanıcıları için yetkili servis kalitesinde ekonomik servis hizmeti sunmaktayız.

SERVİS BÖLGELERİ
  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon

Sitemizde  Reklamlarımızda Kullanılan Logo Ve Markalar Bilgilendirme Amaçlıdır. Arçelik Beko Markalarının Özel Servisi Olarak  Hizmet Vermekteyiz.