Çiğli Arçelik Servisi

 

Hizmet Bölg. : 35000 Çiğli/İzmir

Telefon : 0(232) 440 40 33

Servis saatlerimiz : 09:00 | 18:00

Çiğli bölgesinde Uzman bir Arçelik Servisi arıyorsanız doğru sayfadasınız. Biz markadan bağımsız çalışan Özel bir kuruluşuz. 20 yıldır sertifika ve ustalık  belgelerimiz ile Çiğli Beko kullanıcılarına garantili hizmet sağlıyoruz. Müşterinin cebini düşünüyor, bu doğrultuda onarımlarımızı, ölçümlerimizi hassaslaştırıyoruz. Evinize yada işyerinize kadar gelecek olan Arçelik markasına hakim personelimiz 70 Tl servis ücreti karşılığında arıza tespitinizi yapacak, arıza hakkında sizi bilgilendirecektir. 

Çiğli Arçelik Özel Servisi'nden Arçelik Beko çamaşır makineniz su boşaltmıyorsa, sıkmada çok ses yapıyor ve yürüme yapıyorsa, kapıyı kilitlemiyor yada açmıyorsa uzman personellerimizden aynı gün müdahale etmeleri için randevu alabilirsiniz. Arçelik buzdolabınız bozuldu mu? Çiğli Arçelik Servisi, Buzdolabınızı onarmak için ihtiyacınız olan yedek parçayı bulmanızı ve Yetkili Servis kalitesinde hizmeti sunmayı görev bilir.

Çok çeşitli Arçelik yedek parçaları ve ev aletleri aksesuarları stoğumuz sayesinde hızlı teslimat, kaliteli ve orijinal ürünlerden yararlanacaksınız. İzmir Çiğli Arçelik Servisi, bir hizmetin satın alınması veya kullanılması öncesinde, sırasında ve sonrasında yardım için bir işletmeye başvurmanıza olanak tanır.

Keyboard and Mouse
NUMARALARIMIZ

Tel: 0(232) 440 40 33 | Fax: 231 01 85

EMAİL
AÇIK SAATLER

Pzt - Cmt: 07:00 - 22:00

Yetkili Servis Kalitesinde...

İzmir Arçelik Beko kullanıcıları için yetkili servis kalitesinde ekonomik servis hizmeti sunmaktayız.

SERVİS BÖLGELERİ
  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon

Sitemizde  Reklamlarımızda Kullanılan Logo Ve Markalar Bilgilendirme Amaçlıdır. Arçelik Beko Markalarının Özel Servisi Olarak  Hizmet Vermekteyiz.