top of page

Çiğli Arçelik Servisi

İzmir Çiğli'de yaşıyorsanız ve bir Arçelik ev aleti onarımına ihtiyacınız varsa, servis ve bakım taleplerinizi karşılayabilecek bir Servis Yetkilisi ile konuşmak için şimdi 0232 440 40 33 numaralı telefondan bizi arayın.

 

 

Çiğli bölgesinde Uzman bir Arçelik Servisi arıyorsanız doğru sayfadasınız. Biz markadan bağımsız çalışan Özel bir kuruluşuz. 20 yıldır sertifika ve ustalık  belgelerimiz ile Çiğli Beko kullanıcılarına garantili hizmet sağlıyoruz. Müşterinin cebini düşünüyor, bu doğrultuda onarımlarımızı, ölçümlerimizi hassaslaştırıyoruz. Evinize yada işyerinize kadar gelecek olan Arçelik markasına hakim personelimiz 100.00 ₺ servis ücreti karşılığında arıza tespitinizi yapacak, arıza hakkında sizi bilgilendirecektir.

cigli-arcelik-servisi.png

Lisanslı &

Sigortalı

|

Uygun

Fiyatlar

|

Aynı Gün Onarımlar

|

Nitelikli Teknisyenler

Çiğli Arçelik Servis Numarası

 

Çiğli Arçelik Servisi'nden Arçelik çamaşır makineniz su boşaltmıyorsa, sıkmada çok ses yapıyor ve yürüme yapıyorsa, kapıyı kilitlemiyor yada açmıyorsa uzman personellerimizden aynı gün müdahale etmeleri için  telefon ederek randevu alabilirsiniz. Çiğli Arçelik Servis Numarası 0(232)4404033'dür. Arçelik buzdolabınız bozuldu mu? Çiğli Arçelik Servisi, Buzdolabınızı onarmak için ihtiyacınız olan yedek parçayı bulmanızı ve Yetkili Servis kalitesinde hizmeti sunmayı görev bilir.

Çok çeşitli Arçelik yedek parçaları ve ev aletleri aksesuarları sayesinde hızlı teslimat, kaliteli ve orijinal ürünlerden yararlanacaksınız. İzmir Çiğli Arçelik Servisi, bir hizmetin satın alınması veya kullanılması öncesinde, sırasında ve sonrasında yardım için bir işletmeye başvurmanıza olanak tanır.

Yetkili Servis Kalitesinde Hizmet

 

1 yıllık parça ve işçilik garantilerimiz sayesinde müşterilerimiz tam bir gönül rahatlığı yaşarlar. Yerel yaklaşımımız ve kapsamlı cihaz onarım servisimiz, 
tüm ev aletlerinize bakabileceğimiz anlamına gelir. Yetkili Servis kalitesinde Çiğli Arçelik Servis hizmeti farkını bir kez yaşadıktan sonra, bir daha asla başka bir 
cihaz onarım şirketi kullanmak istemeyeceğinizden eminiz!

Arçelik Klima Servisi Çiğli

 

Arçelik klima cihazları, en kaliteli iklimlendirme teknolojisi arayanlar için şiddetle tavsiye edilir. Bu ürünün kullanıcıları ona hızla aşık olur ve her zaman düzenli olarak kullanır. Arçelik klimanız performansı düşük çalışıyorsa yada bakıma ihtiyacı varsa, size yardımcı olabiliriz. Çiğli Arçelik klima servisi, tüm marka ve model klimaların onarımlarını alçakgönüllülükle ve mutlulukla halleder. Yeni bir klima satın almak için yüzlerce liranızı harcamadan önce, çok daha ucuza tamir edilip edilemeyeceğini görmek isteyebilirsiniz. Teknisyenlerimiz belgelidir ve yılların tecrübesi ile desteklenmektedir.

Çiğli Arçelik Yetkili Servisi

 

Çiğli'de bulunan Arçelik Yetkili Servisleri hakkında bilgi sahibi olmak, cihazınıza hızlı bir şekilde müdahalede bulunmasını sağlamanın anahtarıdır; bu nedenle, onarımınıza yüzlerce kilometre öteden kimseyi değil, yalnızca gerçekten yerel Arçelik Yetkili Servisi hizmetlerinden faydalanırsınız. Çiğli Arçelik Yetkili Servisi telefon numarası 0850 210 0 888'dir.

cigli-arcelik-yetkili-servisi.png
bottom of page